Prisijunkite prie savo profilio
Rome
Tvarkaraštis
Vežėjai
Sustabdo
Žurnalas
Pokalbiai
Įvertinimas
Pokyčių istorija
Apie projektą
Bustime
POI
Miesto pasirinkimas
Rome
Tvarkaraštis
Autobusas 338
Maršruto ilgis: 21 km.
Kelionės laikas: 54 min.
Patiekiama:
Atac
žiūrėti internetu
redaguoti tvarkaraštį
Kryptis 1
Kryptis 2
1 pakeliui
1 pakeliui
Val DAosta/Staz.Ne Nomentana
Val Di Fiemme
Nomentana/Val DOssola
Maiella/Sempione
P.Za Sempione
Tirreno/Sempione
Tirreno/Isole Eolie
Conca DOro (Mb1)
Tirreno/Monti Sibillini
Tirreno/Valle Scrivia
Jonio (Mb1)
Monte Rocchetta/Monte Croce
Isole Curzolane/Euganei
Monte Petrella/Monte Petroso
Monte Resegone/Monte Massico
Monte Resegone/Monte Catinaccio
Vigne Nuove/Monte Resegone
Vigne Nuove/Cadibona
Vigne Nuove/Limbara
Vigne Nuove/Lumiere
Vigne Nuove/Pasinetti
Vigne Nuove/De Liguoro
Baseggio
Soldati/Amendola
Soldati/Bragaglia
Settebagni/Vigne Nuove
Settebagni/Fantoni
Bufalotta/Settebagni
Bufalotta/Mignosi
Bufalotta/Dalmistro
Bufalotta/Canberra
Bufalotta/Tor S. Giovanni
Bufalotta/Canetti
Bufalotta/Civico 1297
Bufalotta/Colonia Agricola
Bufalotta/Marcigliana
Bufalotta/Colonia Agricola
Bufalotta/Civico 1297
Bufalino/Canetti
Muscetta/Marmorale
Tesauro
Marmorale
į viršų
Isole Curzolane/Monte Petrella
Monte Rocchetta/Euganei
Monte Rocchetta/Gran Paradiso
Jonio (Mb1)
P.Le Jonio
Tirreno/Valle Scrivia
Tirreno/Monti Sibillini
Conca DOro (Mb1)
Tirreno/Val Seriana
Tirreno/Sempione
Nomentana/Val DOssola
Valdinievole
Campi Flegrei
Val DAosta/Staz.Ne Nomentana
į viršų
Google Play
App Store
Ryšys
Github
Pagalba
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
Atvirieji duomenys viešajame transporte
|
Tinklaraštis
|
support@busti.me