Maršruto ilgis: 25 km.
Kelionės laikas: 62 min.
Patiekiama: Helsingin seudun liikenne
žiūrėti internetu
Kelionės laikas: 62 min.
Patiekiama: Helsingin seudun liikenne
žiūrėti internetu
Kryptis 1 | Kryptis 2 |
---|---|
0 pakeliui | 0 pakeliui |
Hyrylä |
Pitkäniityntie |
Lepomäki |
Mahlamäki |
Saviriihi |
Gustavelund |
Pappilankuja |
Kirkonkylä |
Krapi |
Onnela |
Annivaara |
Halosenniemi |
Ukko-Pekka |
Tuomala |
Kansanopisto |
Kallio-Kuninkala |
Ainola |
Ahola |
Maaseutuopisto |
Urheilukatu |
Huvilakatu |
Helsingintie |
Järvenpään Asema |
Keskuskuja |
Tehtaankatu |
Neste |
Lukio |
Ammattikoulu |
Kivipuisto |
Saunakallio |
Maahisentie |
Rekikatu |
Aikuiskoulutuskeskus |
Asponkatu |
Wursti |
Emalikuja |
Nummenvaara |
Sorapolku |
Soranummi |
Alatalontie |
Rajalinnantie |
Torpparintie |
Kirvesmiehentie |
Kellokoski |
Kukkupakka |
Ohkolan Sairaala |
Poutalankuja |
Nummelantie |
Hyökännummi |
Hyökännummi |
Nummelantie |
Ohkolan Sairaala |
Kukkupakka |
Kellokoski |
Kirvesmiehentie |
Tehtaanpelto |
Torpparintie |
Rajalinnantie |
Alatalontie |
Hiesukatu |
Kiillekatu |
Tiltaltinkuja |
Lempinkuja |
Nummenvaara |
Emalikuja |
Wursti |
Asponkatu |
Aikuiskoulutuskeskus |
Rekikatu |
Maahisentie |
Saunakallio |
Kivipuisto |
Ammattikoulu |
Lukio |
Neste |
Tehtaankatu |
Keskuskuja |
Järvenpään Asema |
Helsingintie |
Huvilakatu |
Urheilukatu |
Kotitalousopettajaop |
Ahola |
Ainola |
Kallio-Kuninkala |
Kansanopisto |
Tuomala |
Ukko-Pekka |
Halosenniemi |
Annivaara |
Onnela |
Krapi |
Kirkonkylä |
Saviriihenportti |
Saviriihi |
Mahlamäki |
Lepomäki |
Hyrylä |